2022-Toyota_PRIUS_PLUG-IN_HYBRID-5generace- (1)

Toyota spouští on-line rezervační systém na nový Prius plug-in hybrid. Cena začíná na 1 150 000 Kč

Toyota spouští od pondělí 17. dubna on-line rezervační systém na další model. Nyní bude možné přes web toyota.cz objednávat nový Prius plug-in hybrid. U Priusu je tato možnost zatím omezena na 20 vozů. Jeho cena začíná na 1 150 000 Kč.

V době delších čekacích lhůt na nové vozy je zásadní celý proces zjednodušit a urychlit. Toyota proto nabízí možnost si svůj budoucí vůz předvybrat a zarezervovat on-line přímo přes její webovou stránku.

Přečtěte si také:  Téměř čtvrtina českých společností z průzkumu Arvalu bude rozšiřovat vozový park, největší výzvou pro ně budou alternativní paliva

Celá rezervace je velmi jednoduchá a intuitivní. Na webu toyota.cz najde zákazník tlačítko pro on-line rezervaci jak u daného modelu, tak i v banneru přímo na homepage. Po rozkliknutí se otevře samostatný formulář, kde si lze vybrat barvu a úroveň výbavy.

V dalším kroku se otevře okno, ve kterém je nutné vytvořit si účet, případně se přihlásit do systému Moje Toyota. Nesmí samozřejmě chybět kontakt a pro zjednodušení je tu i výběr nejbližšího dealera podle poštovního směrovacího čísla. Objednávka je kompletní po kliknutí na tlačítko Rezervovat.

Přečtěte si také:  Toyota v USA začala vyrábět elektřinu a vodík z bioplynu

Na základě vyplnění a potvrzení těchto údajů systém ještě ukáže shrnutí objednávky a poskytne také kontaktní informace na konkrétního obchodníka. Zákazník také obdrží potvrzovací e-mail s číslem rezervace a poté kontaktuje vybraného dealera, s nímž si domluví další postup.

Cena nového Priusu plug-in začíná na 1 150 000 Kč za výbavu Comfort, výbava Prestige je k dispozici za 1 199 000 Kč a nejvyšší verze Executive pak za 1 355 000.