Jaguar I-PACE

Elektrický Jaguar I-PACE nově v nabídce Alza.cz

Lídr internetového trhu Alza.cz rozšiřuje svou nabídku elektromobilů o prvotřídní Jaguar I-PACE. Prodej vozu, který získal ocenění světové Auto roku 2019, spouští e-shop právě dnes. Cena vozu v dané konfiguraci stojí 2 667 052 Kč s DPH. Kromě toho začíná Alza i s testem nové elektrické dodávky Mercedes Benz e-Vito pro závozy do svých Prodejen budoucnosti.

Největší český e-shop pokračuje dál ve spanilé elekromobilní jízdě a po vozech Tesla nebo BMW i3 přichází s nabídkou dalšího prémiového elektromobilu. První čistě elektrický vůz britské značky Jaguar si teď mohou zákazníci zakoupit doslova na pár kliknutí a platit mohou např. i pomocí kryptoměn. K dispozici bude zpočátku 5 vozů.

„O novinku jsme měli zájem už od jejího uvedení na trh. Samotná jednání s českým zastoupením pak trvala několik měsíců. Máme radost, že právě světové auto roku nyní rozšiřuje naši nabídku elektrických vozů. V oblasti elektromobility chceme totiž zákazníkům nabízet to nejlepší, a to Jaguar I-PACE splňuje na 100 %,“ uvádí Jan Moudřík, ředitel expanze a facility Alza.cz.

Pětimístné SUV I-PACE kombinuje sportovní výkon, nulové emise, exkluzivní design a variabilitu na různých površích s dojezdem až 470 kilometrů na jedno nabití. Akceleraci z nuly na 100 km/h zvládne za pouhých 4,8 s. Novinku si zájemci mohou také osobně prohlédnout od dnešního dne na výstavišti PVA v pražských Letňanech, kde ho Alza vystaví v rámci Veletrhu vědy. E-shop tam bude po 3 dny prezentovat expozici s chytrou domácností FUTURE HOME a kromě toho nabídne zájemcům i svezení v tomto zbrusu novém Jaguaru.

Přečtěte si také:  O recyklované baterie z elektroaut od ČEZ ESCO a Škoda Auto je zájem. Objednalo si je už 26 zákazníků

Elektrické posily se dočká i samotný vozový park e-shopu. Právě v těchto dnech začíná Alza testovat novou elektrickou dodávkou Mercedes Benz e-Vito, která bude sloužit výhradně pro závozy zboží do futuristických Prodejen budoucnosti v Praze. Přeprava pomocí elektromobilů je totiž nejen levnější, ale hlavně ekologická a díky tichému provozu ohleduplná k obyvatelům města. V kombinaci s unikátním konceptem bezobslužných prodejen pak vytváří zcela nový moderní přístup k zásobování a výdeji zboží. Po Mercedesu by měly následovat testy dalších značek s cílem najít pro dopravu AlzaExpres to nejlepší řešení s ohledem na dostatek nákladního prostoru, dojezd a užitkovou hodnotu.

Jaguar I-Pace v obchodě najdete ZDE.

Screenshot_2019-06-07 Jaguar I-PACE - Elektromobil Alza cz