flotila-vozu-volkswagen-caddy-tgi-cng-auto-palace- (2)

Coca Cola si od Auto Palace převzala nové dodávky Volkswagen Caddy TGI na CNG

Automobilová skupina Auto Palace pokračuje ve spolupráci se společností Coca-Cola HBC v oblasti vybavení firemního automobilového parku a předala jí začátkem října do užívaní 36 nových vozů Volkswagen Caddy.

Společnost Auto Palace Group tak navazuje na úspěšnou spolupráci s tímto významným světovým výrobcem nealkoholických nápojů v oblasti poskytování mobility a servisních služeb.

Přečtěte si také:  Coca-Cola HBC obnovuje vozový park. Pořídila automobily na CNG

Aktuální flotila 36 nových vozů VW Caddy 1,4 l TGI bude v barvách společnosti Coca-Cola HBC využívat pro pohon stlačený zemní plyn CNG. Tento model německé značky Volkswagen nabízí příkladnou flexibilitu a prostornost interiéru doplněnou o skvělý poměr ceny a užitné hodnoty. Šetrnost a ekonomika provozu včetně hodnoty dojezdu toho vozu do vzdálenosti přes 650 km (kombinovaný pohon) zapadá do celkové strategie firemního vozového parku společnosti Coca-Cola HBC.

„Jsem velmi rád, že jsme společností Coca-Cola HBC vnímáni jako spolehliví a kvalitní poskytovatelé firemní mobility a velice si této spolupráce vážím. Jako významná automobilová skupina na trhu v České a Slovenské republice aktuálně investujeme do našeho rozvoje. Současné akvizice v podobě nových dealerství v Praze a Karlových Varech nám nyní umožňují mimo jiné oslovit firemní klientelu komplexní a atraktivní nabídkou vozů hlavních značek koncernu Volkswagen Group. Tato schopnost zcela zapadá do naší celkové obchodní strategie pro následující období a již dnes mohu prozradit, že se skupině Auto Palace daří realizovat další významné spolupráce na poli fleetového obchodu. Přeji společnosti Coca-Cola HBC mnoho šťastných kilometrů a spokojenosti nejen s námi dodanou flotilou užitkových vozů,“ řekl Radek Donner, generální ředitel skupiny Auto Palace.

slavnostni-predani-flotily-vozu-volkswagen-caddy-tgi-cng-auto-palace

Financování vozů formou operativního leasingu je realizováno ve spolupráci se společností ALD Automotive.