Bara_Votikova_Hyundai_1

Bára Votíková řídí nošovický Hyundai Kona Electric

Osobnost sociálních sítí a brankářka české fotbalové reprezentace Bára Votíková spojuje síly se značkou Hyundai a přesedá do faceliftovaného elektromobilu Hyundai Kona Electric.

V březnu tak poprvé nasedla do svého nového vozu v atraktivním laku Engine Red, s baterií o kapacitě 64 kWh v plné výbavě Style Premium.

Přečtěte si také:  ČEZ loni zprovoznil rekordních 144 dobíjecích stanic pro e-auta. Odběr elektřiny se zvýšil o čtvrtinu

„Jsem z Kony úplně unešená. Vždycky jsem si přála řídit elektromobil a musím říct, že je to ještě lepší, než jsem čekala. Strašně se těším na to, co s Konou vymyslíme,“ sdílela své první dojmy z nového vozu Bára.

„Naše Kona je populární mimo jiné proto, že je ideální nejen pro městské použití, ale také aktivní, moderní styl života. Právě proto jsme rádi, že naší silnou sestavu internetových tvůrců doplňuje právě Bára, protože se k sobě perfektně hodí,“ uvedl marketingový manažer Hyundai Motor Czech Jan Przyczko.

Votíková nasedá za volant modelu, který aktuálně mimo jiných řídí také herci Roman Vojtek nebo Karel Heřmánek.

Bára Votíková je osobností s více než 476 tisíci followery na Instagramu a více než 471 tisíci odběrateli na YouTube. Zároveň však působí jako brankářka týmu Slavie Praha a jednička v brance ženské české fotbalové reprezentace, v jejímž dresu od roku 2014 nasbírala 26 startů.

České zastoupení značky Hyundai novou spoluprací ještě víc prohlubuje partnerství s českým fotbalem, je totiž dlouhodobým partnerem seniorské české fotbalové reprezentace a výběru do jednadvaceti let. Nově prodloužená spolupráce bude trvat minimálně do konce roku 2022.

Přečtěte si také:  Lexus v roce 2026 uvede na trh bateriový elektromobil příští generace

Nošovický model Hyundai Kona Electric, první elektromobil vyráběný na území České republiky, doznal na konci roku 2020 faceliftu, který přinesl čistší, uhlazenější vzhled a významná vylepšení v interiéru. Změn však nedoznaly jeho silné stránky, díky nimž si model vybudoval silné postavení v segmentu elektromobilů – příkladnou efektivitu, dynamické jízdní vlastnosti a především dojezd až 484 kilometrů (WLTP).