Honda e and Energy Management Images
Elektromobil (EV) NEWS

Technologie KEBA pro nabíjecí stanice firmy Honda

Společnost KEBA se stala výhradním dodavatelem technologie pro nástěnné nabíjecí stanice Honda Power Charger, které jsou určeny k dobíjení prvních elektromobilů značky Honda e. Tyto speciální nabíjecí stanice obě firmy vyvinuly společně.

Při hledání partnera pro vývoj nabíjecí stanice se firma Honda Access Europe NV rozhodla pro společnost KEBA, odbornou technologickou firmu s vývojovým a výrobním zázemím v Rakousku.

Přečtěte si také:   Evropská premiéra vývojové studie Toyota bZ Compact SUV Concept

Bruno Lambrechts, obchodní ředitel firmy Honda: „Vybírali jsme velmi pečlivě a jsme rádi, že jsme se rozhodli pro spolupráci s firmou KEBA, která je tím nejlepším odborníkem na chytré nabíjecí stanice”.

Inteligentní a spolehlivé nabíjení

Nabíjecí stanice vyniká jednoduchostí použití a lze jí snadno integrovat do domácích chytrých technologií. K dispozici je několik různých modelů a tyto stanice jsou navrženy tak, aby ladily s vozem jak vizuálně, tak z hlediska funkčnosti. Díky řadě různých funkcí je nabíjení s těmito stanicemi rychlé a snadné.

Přečtěte si také:   Elektromobilita je pro Volkswagen Financial Services prioritou

„Stejně jako Honda se snažíme nabízet ty nejlepší technologie a je pro nás velká čest, že do nás společnost Honda vložila svou důvěru. Nabízíme našim partnerům špičková, inovativní řešení”, říká Gerhard Luftensteiner, generální ředitel firmy KEBA AG.