Skoda-Octavia-RS-iV

ČSOB nabízí výhodnou Autopůjčku na ekologické vozy

ČSOB Leasing přichází s novým produktem pro všechny, kteří si chtějí výhodně pořídit nový vůz s alternativním pohonem. Zelená Autopůjčka přináší atraktivní financování ekologických aut. ČSOB tak podporuje zákazníky, kteří chtějí auto šetrnější k životnímu prostředí, než jsou vozy s klasickým pohonem na benzin nebo naftu.

„Česká republika má jeden z nejstarších vozových parků v Evropě, průměrný věk auta byl u nás v loňském roce téměř 15 let. V ČSOB chceme dlouhodobě podporovat pro životní prostředí šetrná a udržitelná řešení. Proto chceme zvýhodněnými podmínkami vyjít vstříc lidem, kteří přemýšlí o ochraně životního prostředí podobně jako my a kteří si chtějí pořídit nový vůz s ekologičtějším pohonem,“ říká Pavel Prokop, generální ředitel ČSOB Leasing.

Zelená Autopůjčka je určena pro pořízení aut s pohonem Elektro, Mild-Hybrid, Plug-in Hybrid, Hybrid nebo CNG. Pro zákazníky je připravena atraktivní úroková sazba již od 3,99 % p. a. bez dodatečných poplatků a zajímavé pojištění ekologického vozidla připravené ve spolupráci s ČSOB Pojišťovnou a ČSOB Pojišťovacím makléřem.

ČSOB podporuje čistou mobilitu i mezi svými zaměstnanci. V nové centrále v pražských Radlicích proto instalovala na parkoviště rychlonabíječky pro všechny dostupné elektromobily na trh s dobou nabíjení od 20 do 45 minut. Umožňuje také parkování pro vozidla na CNG a LPG.