SKODA_ENYAQ_COUPE_iV

ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV v 60 sekundách [video]

Elegantní i praktická, dynamická, a přitom šetrná k životnímu prostředí. Taková je nová ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV, která si vás získá v pouhých 60 sekundách.

Nová ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV vychází z klasického modelu ENYAQ iV. Zaujme výrazným designem, jehož dominantou jsou mimo jiné až 21palcová kola a elegantní svažující se linie střechy. Ta kromě stylu přispívá i k perfektnímu obtékání vzduchu kolem karoserie a má pozitivní vliv na dojezd elektromobilu. Podívejte se v krátkém videu na hlavní prvky, kterými vás ENYAQ COUPÉ iV přesvědčí o svých kvalitách.

Přečtěte si také:  ČEZ staví dobíjecí wallboxy u horských chat v Jizerských horách a ultrarychlé nabíječky v Krkonoších

Špičková aerodynamika znamená, že ENYAQ COUPÉ iV je vůz vždy tichý a komfortní, přitom umí nabídnout i skvělou dynamiku. Obzvlášť to platí pro provedení ENYAQ COUPÉ RS iV, které je s 220 kW nejvýkonnějším sériovým vozem značky ŠKODA všech dob. Provedení RS láká kromě dynamiky i na standardní pohon všech kol nebo osvětlenou přední masku Crystal Face. A exkluzivně ho můžete mít v zelené barvě Mamba Green.

Interiér provedení ENYAQ COUPÉ iV nabízí dostatek prostoru. Dojem vzdušnosti podporuje standardně dodávaná panoramatická prosklená střecha. Zavazadlový prostor má objem 570 litrů.

Přečtěte si také:  Společnosti Scania a sennder založily společný podnik JUNA. Jeho flexibilní obchodní model podpoří rozvoj nákladní elektromobility

Auto samozřejmě disponuje špičkovým infotainmentem s velkým dotykovým displejem a moderním softwarem, řadou asistenčních systémů a také rychlým nabíjením (s dobíjecím výkonem až 135 kW). Baterie ENYAQ COUPÉ iV lze z 10 na 80 % kapacity nabít za méně než 30 minut. ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV je v nabídce ve dvou kapacitách baterie, s pohonem zadních nebo všech kol a několika úrovních výkonu.