KIA_aplikace_GoElectric

Mobilní aplikace KIA #GoElectric s rozšířenou realitou pomáhá řidičům

Společnost Kia Motors Europe spustila novou mobilní aplikaci ‚Go Electric‘ s cílem vysvětlit zákazníkům a zájemcům o dobíjecí vozidla značky Kia nejrůznější aspekty spojené s elektromobilitou.

Cílem nové aplikace je odpovědět na možné otázky mnoha zájemců ohledně nových elektromobilů, jako je např. způsob fungování různých pohonných ústrojí, odlišnosti z pohledu řidiče nebo možnosti dobíjení.

První verze mobilní aplikace Go Electric se zaměřuje na oblíbený čistě elektrický crossover e-Niro. Uživatelé se mohou ponořit do bezpočtu funkcí a technologií vozidla a dozvědět se vše potřebné o schopnostech baterie nejprodávanějšího elektromobilu Kia. Prostřednictvím aplikace si uživatelé rovněž mohou nakonfigurovat ideální e-Niro dle vlastního vkusu a znázornit si vozidlo v rozšířené realitě (AR) – i s vybraným odstínem laku karoserie – jednoduše pomocí fotoaparátu chytrého telefonu nebo tabletu. Díky nástroji pro vizualizaci v rozšířené realitě si uživatelé mohou vozidlo představit v reálném prostředí, včetně doplňkových informací, zobrazujících se ve smíšené realitě (MR) přímo na vozidle vč. konkrétních atributů vozidla.

Mobilní aplikaci Go Electric budou používat pracovníci prodejců Kia seznamující zákazníky se stále širší nabídkou elektromobilů značky. Aplikace kromě toho s ohledem na pandemii koronaviru umožňuje řidičům detailně poznat fungování elektromobilů z pohodlí vlastního domova.

Aplikace je kompatibilní s celou řadou mobilních zařízení iOS a Android. Kia do budoucna plánuje aplikaci rozšiřovat o nové elektromobily, hybridy a plug-in hybridy z evropské modelové nabídky této značky. Aplikace je v současnosti k dispozici v angličtině; v blízké budoucnosti budou však doplněny další jazyky i nový obsah.

Přečtěte si také:  89 % majitelů kancelářských budov chce zvýšit kapacity pro elektromobily

Mobilní aplikaci Kia Go Electric si můžete bezplatně stáhnout pomocí těchto odkazů: