CNG-Benzina014_preview

E.ON otevřel novou plnicí stanici CNG v Pelhřimově

V pořadí dvacátou plnicí stanici CNG otevřela společnost E.ON v pondělí 27. listopadu v Pelhřimově. „V Česku v roce 2017 registrujeme velký nárůst veřejných plnicích stanic CNG, kdy jich aktuálně je již 160. Spolu s plnicími stanicemi roste i počet CNG vozů. Nejnovější modely v osobních vozech jsou Audi A4, A5, SEAT Ibiza, Opel Astra nebo velmi oblíbený Volkswagen Polo,“ říká Petr Hrubý, manažer CNG ze společnosti E.ON.

Pelhřimovská plnicí stanice se nachází u areálu Agrostroj Pelhřimov u kruhového objezdu při výjezdu z města směrem na Jindřichův Hradec. Možnost tankování je pro řidiče nonstop a platit zde mohou jak CNG kartami, tak i bankovními kartami. Výdejní stojan je oboustranný s koncovkami NGV1 pro osobní a užitkové vozy.

Kromě budování nových plnicích stanic podporuje E.ON alternativní CNG pohon také prostřednictvím výhodných slev a akcí. Ve spolupráci se společností Auto Future svým zákazníkům nabízí CNG vozy značky FIAT za zvýhodněné ceny spolu s tankovací kartou E.ON se slevou na palivo CNG 1 Kč/kg po dobu jednoho roku. Díky této spolupráci je společnost schopna zákazníkům půjčit na pár dní FIAT Dobló s pohonem CNG, se kterým jezdí za 1,20 Kč na 1 kilometr.

Mapu plnicích stanic si můžete prohlédnout zde.