ford-transit-2

Užitkové, osobní i obytné – takové jsou dodávky na trhu

Když řešíme situaci, že nevíme, co dělat dřív, protože nám naše auto náhle vypovědělo službu, musíme najít vhodné řešení a to co nejdříve. Musíme převést zboží k zákazníkovi, materiál do výroby nebo chceme jen převézt stavební materiál na svou chalupu, protože jsme se rozhodli pro rekonstrukci půdního prostoru, ale také chceme vzít celou rodinu na výlet a k tomu všemu potřebujeme prostorný a dostatečně velký vůz. To je právě chvíle vhodná pro pronájem dodávky nejen užitkové, ale i osobní. Třetím typem takových vozů jsou dodávky obytné.

Co můžeme od takového pronájmu očekávat

Ve většině případů se ptáme, co lze od pronájmu těchto vozů můžeme očekávat, zda se nám to vůbec vyplatí a co všechno budeme k tomu potřebovat. Určitě záleží na tom, jak velký náklad chceme přepravit, na jak dlouho plánujeme vůz si pronajmout a jaký typ vozu vlastně potřebujeme. Pokud chceme například stavět nový plot nebo potřebujeme přepravit právě zakoupený nábytek z obchodního centra, jistě se nám hodí dodávka užitková. Tyto vozy mají různé rozměry, jsou plachtové, skříňové, ale i chladící. Ty jsou vhodné a potřebné zejména pro přepravu rychle se kazících potravin. Co se týká výhod pronájmu dodávek, jsme zde doslova pánem času.nemusíme se zde ohlížet na to, zda přijedeme o deset minut později nebo se při stěhování můžeme doslova spolehnout sami na sebe.

Přečtěte si také:  Solární parkoviště v EU už elektřinu vyrábějí. Česko boom carportů teprve čeká

Dodávky osobní

Tento typ dodávek je určen pro přepravu osob, do vozu se vejde až 8 lidí a to je jistě velmi přijatelné. Je zde přitom zaručen maximální komfort, pohodlí a také zavazadlový prostor je tady dostatečně veliký. Můžeme se tak vydat na rodinný výlet a můžeme s sebou vzít i psa. Malé firmy takový případ pronájmu využívají například pro přepravu svých zaměstnanců nejen do práce, ale i na veletrhy a firemní školení. Vhodnými dodávkami jsou vozy typu Multivan, Mercedes Benz, Citroën Space Tourer a jiné modely.

ford-transit-1

Dodávky obytné

Tyto vozy se těší v posledních letech velké oblibě, protože mají prakticky vše, co bychom na cestách chtěli mít po ruce. Je to vlastně takový dům na kolech a představuje komfortně vybavený penzion.je zde lůžková část, kuchyně se vším co bychom potřebovali a nesmíme zapomenout ani na sociální zařízení. Tady odpadají starosti s rezervací ubytování, můžeme si zastavit, kde se nám zrovna líbí a jsme pánem svého času.

Proč pronájem?

Zapůjčením jakéhokoliv vozidla si tak můžeme jako začínající podnikatel či živnostník rozšířit své podnikatelské záměry, neboť koupě nového vozu je velká finanční investice. Peníze tak můžeme ušetřit a použít například na koupi materiálu nebo zboží pro náš obchod. Pronájem tak lze využít až na 60 měsíců, což je dlouhodobý pronájem a jde vlastně o operativní leasing, kdy měsíčně platíme stanovenou částku a máme tak přehled o výdajích za vozidlo. Po skončení smlouvy ji můžeme prodloužit a máme tak nárok také na nový vůz, což je jistě přijatelné. Krátkodobý pronájem je sjednáván n dobu kratší než jeden měsíc, můžeme si dodávku zapůjčit třeba jen na jeden den nebo na víkend.

Přečtěte si také:  Síť čerpacích stanic ORLEN zvýší tempo rozvoje elektromobilní infrastruktury

Co je důlek, vždy musíme vrátit auto v takovém stavu, jako jsme si jej přebírali, tedy s plnou nádrží, čisté a nepoškozené. Některé autopůjčovny. mají určitá omezení týkající se věku a zkušeností s řízením vozidla, včetně pronájmu různých kategorií vozidel.

ford-transit-3