truecam-h7
Další zprávy NEWS

TrueCam H7: Záznam jízdy vpředu i vzadu

Autokamera TrueCam H7 je nenápadné zařízení, které vám dokáže pomoci ve chvílích, kdy se ne vlastní vinou dostanete do kolize nebo jiné nechtěné dopravní situace, nebo kdy dojde ke stavu „tvrzení proti tvrzení“.

Nenápadná kamera totiž dokáže snímat situaci před vozidlem i za ním, pokud si tedy dokoupíte doplňkovou zadní Full HD kameru. I ta přední je však drobná a vzhledem k absenci displeje ji můžete umístit skutečně kamkoliv. Ovládáte ji přes mobilní aplikaci, což je trochu výhoda, protože máte k dispozici „obrovský displej“, který de na malou kameru rozhodně nevejde.

„Bezdisplejová“ drobná kamerka tak nemá chybu. Nahrává ostré a jasné video v rozlišení 2.5K (2 560 x 1 440 pixelů), které dokáže sloužit jako důkazní materiál, a to i díky slušné snímkovací frekvenci 30 fps. Další výhodou je databáze autoradarů a křižovatek, kde si vyfotí vaši případnou jízdu na červenou. Součástí databáze je 40 tisíc míst v celé Evropě. Díky integrované GPS si navíc přímo na videu můžete zobrazit svou reálnou rychlost, vzhledem k tomu, že integrované rychloměry ukazují více.

Přečtěte si také:   Kia EV9 vítězem kategorie luxusních vozů německé soutěže „Auto roku 2024“

Aplikace pro ovládání autokamery je kompletně v češtině a nastavení je velice snadné. Stejně jako přetažení pořízených záběrů do mobilu. Díky podpoře 5GHz Wi-Fi je přenos dat mezi kamerou a smartphonem přibližně pětkrát rychlejší než u standardního 2,4GHz pásma.

Kvalita videa je zajištěna i podporou WDR (širokého dynamického pásma) pro vyrovnávání rychlého střídání světla a stínu. Třeba ve chvíli, kdy vjíždíte do tunelu nebo vás oslní protijedoucí vozidlo.

Namísto běžné baterie disponuje kamera superkondenzátorem, kterému nevadí ani větší změny teplot. Díky tomu je jeho životnost vyšší. A jak již bylo zmíněno, můžete si k TrueCam H7 doplňkově dokoupit i zadní kameru s rozlišením Full HD, která se přirozeně ovládá prostřednictvím stejné aplikace.

Pro nahrávání využívá kamera moderní kodek H.265 a videa ukládá na microSD karty do kapacity až 128 GB, což je hodně místa pro opravdu dost záběrů ve vysoké kvalitě. A kdyby náhodou místo došlo, natáčí kamera do smyčky, což znamená, že automaticky maže nejstarší nepotřebné záběry. Ty důležité naopak můžete uzamknout a následně si je třeba přetáhnout do mobilu nebo tabletu.

Kvalitu záběru ještě můžete vylepšit doplňkovými polarizačními (CPL) filtry, které jsou magnetické a video zbaví nechtěných odlesků. Ostřejší a detailnější záběry tak budou například bez odlesků palubní desky ve skle. Nahrávání se navíc spouští automaticky s nastartováním auta, tedy ve chvíli, kdy se spustí napájení kamery. Vy už se staráte jen o bezpečnou cestu do cíle.

Pokud chcete získat podrobnější údaje a nechat si doporučit vhodné autokamery, podívejte se určitě na e-shop Electro World. Zde najdete nejen autokamery, ale i další zajímavý sortiment související s vybavením do auta, jako jsou třeba autoreproduktory např. Mac Audio Edition 213 nebo autozesilovače, např. Alpine BBX-F1200. Všechny vaše objednávky vám Electro World připraví k odběru na 19 prodejnách nebo doručí kurýrem až do domu během 2–3 dnů od objednávky. Nákup z domova je jednoduchou záležitostí a zakoupené zboží můžete vrátit do 14 dnů v kterékoliv prodejně, případně zaslat zpět poštou. Stejně tak lze zboží bezproblémově reklamovat. 

Přečtěte si také:   CATL uvádí na trh baterii Shenxing se superrychlým nabíjením a zahajuje tak éru superrychlého nabíjení elektromobilů

Pokud máte nebo si pořídíte Věrnostní kartu Electro World, ušetříte hned dvakrát. Za prvé vybrané zboží lze nakoupit za speciální nižší ceny, a za druhé za každou transakci dostanete procenta zpět jako příspěvek na další nákup. Stačí vyplnit krátký formulář a můžete nakupovat výhodněji už teď. Že se to vyplatí, tak o tom svědčí přes půl milionu zákazníků. Electro World je nyní dostupný ve všech regionech České republiky a po spojení s K+B Expert budou mít zákazníci do prodejen ještě blíže.