2020-toyota_rav4_plug-in_hybrid- (2)
Hybrid a PHEV NEWS

Toyota připravuje roadshow na své nízkoemisní vozy

České zastoupení automobilky Toyota spustilo novou brandovou kampaň zaměřenou na představení svých alternativních pohonů. Na mediální kampaň s názvem Beyond Zero naváže na podzim i stejnojmenná roadshow.

Televizní kampaň zahrnuje 30vteřinový spot, který poběží pět týdnů na všech kanálech skupiny Prima. Spot se objeví i na YouTube a zároveň jej doplní bannerová kampaň s vizuály se zaměřením nejen na Beyond Zero, ale také na konkrétní modely s vodíkovým (Mirai) a plug-in hybridním pohonem (RAV4 plug-in).

Přečtěte si také:   Toyota ukázala pokroky při vývoji vodíkového motoru

V rámci nové kampaně chce Toyota upozornit na to, že jako jedna z mála automobilových značek nabízí všechny typy alternativních pohonů, od full hybridních přes plug-in hybridní modely až po bateriové a vodíkové elektromobily.

„Beyond Zero pro nás znamená, že chceme jít za hranice toho, co nabízí běžná automobilka. Naše starost o planetu nekončí tím, že uděláme technologicky nejvyspělejší auto na trhu. Chceme jít dál, za hranice nulových emisí a nabídky veškerých možných alternativních pohonů. Uhlíková neutralita, jak ji vidí Toyota, zahrnuje přístupy a iniciativy zaměřené na vynulování celkových emisí CO2 napříč celým životním cyklem vozidla – včetně výroby, distribuce, provozu, recyklace a konečné likvidace. Beyond Zero znamená přinášet výhody pro celou společnost, pro životní prostředí i pro každého jednotlivce. Zároveň ale nezapomínáme na emoce, a tak jdeme i za hranice běžného cestování autem. Naše modely budou čím dál snazší na ovládání, bezpečnější i zábavnější na řízení,“ říká marketingový manažer české Toyoty Michal Velička.

Přečtěte si také:   Lexus Electrified Sport se poprvé v Evropě představí v Goodwoodu

Od září pojede roadshow po České republice

Na letní kampaň naváže od začátku září roadshow Beyond Zero po celé České republice, která ukáže jednotlivé modely reprezentující to nejnovější v každé kategorii. Plně hybridní modely bude reprezentovat Corolla Cross s nejnovějším hybridem 5. generace, plug-in hybridy vysoce výkonná RAV4 plug-in, vodíkový pohon druhá generace vodíkového modelu Mirai a bateriové elektromobily model Toyota bZ4X. „Kromě jednotlivých modelů představíme interaktivní formou i jednotlivé technologie,“ doplňuje Michal Velička.