PureETCR
Elektromobil (EV) NEWS

PURE ETCR zahajuje novou sezónu partnerstvím s Eurosportem

PURE ETCR se letos díky novému partnerství s Eurosportem, přední multi-sportovní značkou společnosti Discovery, představí ve více než 75 teritoriích po celém světě. Eurosport fanouškům nabídne více možností, jak tento sport sledovat a zapojit se do něj.

PURE ETCR se s využitím nejsilnějších cestovních vozů, jaké kdy byly vyrobeny, se špičkovým výkonem 500 kW, což odpovídá ekvivalentu 670 koní, které budou proti sobě nasazeny v sérii akčních, vyřazovacích bitev, chystá v květnu tohoto roku zahájit novou éru elektrických závodů.

Díky této rozsáhlé dohodě s Eurosportem bude první mistrovství plně elektrických cestovních vozů více značek moci sledovat široké publikum angažovaných a vášnivých sportovních fanoušků, kteří chtějí vidět nejen novou nejzajímavější sérii, ale také to, jak může motoristický sport zlepšit způsob nahlížení na elektrická vozidla v celosvětovém měřítku.

Přečtěte si také:   Gebrüder Weiss v Česku úspěšně otestoval elektrický tahač

Eurosport, který je součástí skupiny Discovery, využije své odborné znalosti v oblasti sportovní produkce, kanály a všechny platformy na maximum, aby zvýšil profil a popularitu závodů elektrických aut a PURE ETCR. Eurosport, který je přirozeným domovem fanoušků motoristického sportu, představil v posledních letech široké portfolio programů z oblasti motoristických sportů, včetně mistrovství světa FIA Formule E od jeho první série v roce 2014, ale během posledních deseti let usiloval i o prosazování další forem elektrifikovaného motoristického sportu.

Eurosport je se svými digitálními platformami i lineárními kanály dostupnými na 75 trzích v Evropě, Asii, Africe a na Středním Východě, které oslovují více než 250 milionů diváků, jedním ze světových lídrů v oblasti sportovního obsahu. Jeho bezkonkurenční rozsah spočívá v tom, že podpoří rostoucí mezinárodní zájem o elektromobilitu tím, že představí vzrušující příběhy z PURE ETCR po celém světě.

Nová globální streamovací platforma discovery+, která bude během let 2021/2022 uvedena na 25 trzích, přinese světový sportovní obsah Eurosportu spolu s tou největší nabídkou zábavy z reálného života. Eurosport bude v průběhu let 2021 a 2022 k dispozici prostřednictvím služby discovery+, která se stane streamingovou destinací fanoušků PURE ETCR napříč severskými zeměmi, Itálií, Španělskem, Německem, Velkou Británií, Irskem, Nizozemím, Portugalskem, Rumunskem, Českou republikou, Řeckem, Tureckem, Maďarskem a Islandem.

Přečtěte si také:   Česká republika má jednu z nejhustších sítí nabíjecích stanic v Evropě v přepočtu na nové elektromobily

François Ribeiro, ředitel Eurosport Events a promotér PURE ETCR, uvedl: „Závazek Eurosportu ke zvýšení viditelnosti elektrických závodů je jasný od prvního vysílání Formule E v roce 2014 a díky tomuto vzrušujícímu oznámení pro PURE ETCR si mohou být fanoušci motoristického sportu po celém světě jistí špičkovou úrovní pokrytí, která jim pomůže přiblížit se závodům a sledovat, jak se v průběhu sezóny rozvíjejí ty nejzajímavější příběhy. Komplexní balíček tradičního vysílání a digitálního vysílání, stále více prostřednictvím discovery+, nám pomůže poskytnout našim fanouškům, konkurentům a všem zúčastněným stranám obrovskou mezinárodní hodnotu.“

Eurosport má bohatou historii v přinášení vášnivým fanouškům toho nejlepšího obsahu z oblasti motoristického sportu, ať už se rozhodli díky partnerství s Eurosport Events sledovat Formuli E, 24 hodin Le Mans nebo WTCR.