První majitel si přebral nové elektrické BMW v rámci programu Záruka Elektromobilita.

První majitel si přebral nové elektrické BMW v rámci programu Záruka Elektromobilita

V pátek 12. dubna 2024 si převzal první majitel vůz BMW iX1 v rámci programu Záruka Elektromobilita od Národní rozvojové banky. Předání proběhlo v dealerství CarTec Praha. Takto rychlé vyřízení potřebných formalit a předání bylo možné díky úzké spolupráci společnosti BMW CarTec Praha, BMW Group Česká republika, BMW Financial Services a Národní rozvojové banky.

„Samotný proces žádosti pro mě jako OSVČ probíhal hladce a byl poměrně jednoduchý. Ráno 18. března, kdy Národní rozvojová banka začala přijímat žádosti, jsem poslal vyplněný dotazník, a ještě dopoledne mě kontaktovala NRB zpět. Za dva týdny byla smlouva připravena a podepsána. Oceňuji perfektní komunikaci a připravenost všech zúčastněných stran, tedy BMW Financial Services, CarTec Praha i Národní rozvojové banky,“ říká Martin V., první zákazník BMW, který využil program Záruka Elektromobilita.

Přečtěte si také:  Před koupí ojetého elektromobilu zkontrolujte akumulátor. Jeho opravy jsou velmi drahé

V rámci programu Záruka Elektromobilita lze získat finanční příspěvek ve výši až 200 000 Kč na nákup čistě elektrického vozu BMW nebo MINI, stejně jako příspěvek až 50 000 Kč na AC nabíjecí stanici a až 150 000 Kč na DC nabíjecí stanici. To znamená, že BMW Financial Services, specializující se na financování a pojištění vozů BMW a MINI, bude díky garanci od NRB poskytovat speciálně zvýhodněné úvěry pro elektrické vozy BMW a MINI. V případě značky BMW lze finanční dotaci nového podpůrného programu použít na nákup vybraných typů modelových řad BMW i4, BMW i5, BMW iX1, BMW iX2, BMW iX3 a BMW iX, a to s maximální cenou 1,5 milionu Kč bez DPH. U značky MINI se jedná o elektrické verze nového MINI Countryman a nového MINI Cooper.