Olife Energy buduje nabíjecí infrastrukturu pro Coca-Colu Česko a Slovensko

Český výrobce nabíjecích stanic Olife Energy začal budovat nabíjecí infrastrukturu pro elektromobily společnosti Coca-Cola HBC Česko. Parkoviště dimenzované pro 20 elektroaut se nachází v centrále společnosti v pražských Kyjích.

Český výrobce wallboxů a nabíjecích stanic pro elektromobily společnost Olife Energy se v minulých letech stal partnerem mnoha firem v budování infrastruktury zejména pro firemní elektro-flotily. Nyní buduje nabíjecí kapacity pro dvacetimístné parkoviště pobočky společnosti Coca-Cola HBC Česko v pražských Kyjích.

Přečtěte si také:  Lidl upravil dobíjení elektromobilů. Nyní to jde i prostřednictvím aplikace Lidl Plus

Předseda představenstva společnosti Olife Energy Miroslav Vejman k projektu říká: „Je nám ctí, že si tak mimořádně významný partner jako Coca-Cola Česko a Slovensko vybral k zabezpečení infrastruktury pro své elektrovozy právě technologii od společnosti Olife Energy. Pokaždé, když naše produkty uspějí ve výběrových řízeních společností světového formátu, je to pro nás ujištěním, že jsou produkty našeho vývoje ve světě plně konkurenceschopné.”

Coca-Colu budou nově po Praze rozvážet hybridní vozy

Parkoviště je dimenzováno na 20 stání, přičemž každé bude osazeno wallboxem o nabíjecím výkonu 22kW. Jeho kapacity bude využívat společnost Coca-Cola jak pro nabíjení firemních elektromobilů, tak soukromých vozů svých zaměstnanců.

Přečtěte si také:  Elektromobilitu začíná více využívat kvůli udržitelnosti jen třetina Pražanů, dávají přednost praktičnosti a pohodlí

„Pro budování naší infrastruktury jsme si chtěli vybrat spolehlivého dodavatele. U Olife Energy je nám navíc sympatické, že se jedná skutečně o českého výrobce. Jejich nabíjecí stanice nám poskytují kvalitní technický standard, stejně jako atraktivní designové provedení,” říká ke spolupráci Václav Koukolíček, manažer externí komunikace Coca-Cola HBC Česko a Slovensko.