mitsubishi-e-Evolution-Concept

Mitsubishi představuje centrum inovací a inspirací představuje nejnovějších technologií „MI-Garden GINZA“

Společnost Mitsubishi Motors Corporation oznámila, že otevře své nové centrum „MI-Garden GINZA“ (vyslovuje se „My Garden“ – Moje zahrada) s cílem prezentovat spojení nápaditého designu, osvědčených technických řešení a průkopnických technologií, které představuje značka Mitsubishi Motors a její sdělení „Drive your Ambition“.

Centrum MI-Garden GINZA v metropolitním Tokiu poskytne návštěvníkům vyhrazený prostor k seznámení se s vozy a technologiemi Mitsubishi Motors, které jsou zhmotněním filosofie značky, a názorně tak ukáže, jak je návštěvníci mohou začlenit do svého života. Písmeno „M“ v názvu centra zastupuje značku Mitsubishi, zatímco „I“ zde vyjadřuje vlastnosti jako inteligence, ingeniousness (vynalézavost), inspirace a interakce. V duchu tohoto označení si centrum MI-Garden GINZA klade ambice stát se místem nabízejícím inspiraci, nové nápady a pomoc při rozšiřování vlastních obzorů prostřednictvím optimálně navržených modelů pro všechny, kdo toto centrum navštíví.

Během úvodních týdnů se v centru představí elektrické SUV MITSUBISHI e-EVOLUTION CONCEPT pro lepší představu návštěvníků o tom, jak budou jednou vypadat vysoce výkonné elektromobily Mitsubishi. Návštěvníci si též budou moci vyzkoušet nové funkce výbavy pro outdoorové aktivity, například elektrické napájení kempingového vybavení přímo z baterií Outlanderu PHEV; kromě toho se seznámí s možnostmi udržitelného životního stylu při využívání energií v rámci systému Vehicle-to-Home (vozidlo-domácnost) – zde v podobě nového řešení Dendo Drive House.

Mitsubishi chce nabídnout celkově udržitelný životní styl, a tak 100% energie využívané centrem MI-Garden GINZA bude pocházet z obnovitelných zdrojů – poslouží mj. k přípravě kávy od oblíbené novozélandské pražírny Allpress Espresso nebo občerstvení z pečlivě vybíraných a upravovaných surovin.

Přečtěte si také:  Nové elektrické BMW iX1 eDrive20 startuje na 875 620 Kč bez DPH

V centru MI-Garden GINZA, které si klade ambice stát se novým symbolem této části třídy Ginza, se budou pořádat i nejrůznější akce v atraktivních prostorách zelené zahrady, která je v mimořádně urbanizované části města raritou, a tak se centrum může stát zábavným a oblíbeným zařízením celé komunity.

Dendo Drive House je soustava systémů navržených pro domácnosti; zahrnuje elektromobily a nabíjecí zařízení typu vehicle-to-home (V2H, vozidlo-domácnost), fotovoltaické panely a akumulátorové baterie pro použití v domácnostech. Nabízí se formou komplexní služby, zahrnující vše od prodeje a instalace až po poprodejní údržbu. Prostřednictvím Dendo Drive House je možné využívat energii produkovanou domem k dobíjení automobilů, a naopak dodávat tuto energii zpět domácnosti z baterií automobilů, což zákazníkům skýtá řadu výhod včetně snížení nákladů za elektřinu a možností využívat systém jako nouzový zdroj v případě přírodních pohrom.

Allpress Espresso je pražírna pocházející z novozélandského Aucklandu. První provozovna této pražírny v Japonsku (Kijosumi-širakawa, Tokio) byla otevřena v roce 2013.