Kia GoElectric aplikace

Kia vylepšuje aplikaci pro rozšířenou realitu ‚Go Electric‘ o nové varianty pohonů

Automobilka Kia aktualizovala svoji mobilní aplikaci ‚Go Electric‘, jejímž prostřednictvím se mohou zájemci o vozy s ultra nízkými emisemi seznámit s nejrůznějšími aspekty elektrifikovaných vozidel Kia (čistých elektromobilů, plug-in hybridních elektromobilů a hybridů).

Cílem nové aplikace je poskytnout odpovědi na možné otázky řady zájemců ohledně elektrifikovaných vozidel, jako je např. způsob fungování různých pohonných ústrojí, odlišnosti z pohledu řidiče nebo možnosti nabíjení.

Do druhé verze mobilní aplikace Go Electric byli zařazeni všichni zástupci oblíbené řady crossoverů Niro (elektromobil, plug-in hybrid a hybrid). Uživatelé se mohou ponořit do bezpočtu funkcí a technologií vozidla a dozvědět se vše potřebné o vlastnostech akumulátorů nejprodávanějších elektrifikovaných vozidel Kia. Prostřednictvím aplikace si uživatelé dále mohou nakonfigurovat ideální Niro dle vlastního vkusu a znázornit si vozidlo v rozšířené realitě (AR) i s vybraným odstínem laku – jednoduše pomocí fotoaparátu chytrého telefonu nebo tabletu. Díky nástroji pro vizualizaci v rozšířené realitě si uživatelé mohou vozidlo představit v reálném prostředí, včetně doplňkových informací zobrazujících se ve smíšené realitě (MR) přímo na vozidle vč. konkrétních atributů vozidla.

Přečtěte si také:  Scania rozšiřuje svou nabídku elektrických nákladních vozidel o další řešení

Mobilní aplikaci Go Electric budou používat obchodníci (prodejci) autorizovaných dealerství Kia při seznamování zákazníků se stále širší nabídkou elektrifikovaných modelů značky. Vzhledem k tomu, že část populace stále čelí omezením v důsledku pandemie koronaviru, umožňuje aplikace nakonfigurovat si ideální provedení modelu Niro a detailně se seznámit s fungováním elektrifikovaných vozidel z pohodlí vlastního domova.

Aplikace využívající technologii ARCore je kompatibilní s celou řadou mobilních zařízení iOS a Android. Do budoucna Kia plánuje uvedenou aplikaci rozšiřovat o nové elektromobily, hybridy a plug-in hybridy z evropské modelové nabídky značky.

 Mobilní aplikaci Kia Go Electric si můžete bezplatně stáhnout pomocí těchto odkazů: