kia_ev6-ionity_dobijeni_elektromobil

Kia nabízí výhodný operativní leasing pro specifikaci Earth PRO modelu EV6

Elektromobilita se stává opět o něco dosažitelnější, a to díky spolupráci mezi automobilkou Kia a leasingovou společností Arval CZ s.r.o. Společně uvádějí na trh atraktivní nabídku na operativní leasing pro model Kia EV6 ve výbavě Earth PRO, která posouvá hranice toho, co si dokážete od elektromobility představit. Zákazníci nyní mohou mít Evropské auto roku 2022 za 16 990 korun měsíčně bez DPH. Tato nabídka cílí na firmy a podnikatele, kteří hledají udržitelné a nákladově efektivní řešení pro své vozové parky.

Kia EV6 se stává ještě dostupnější zásluhou výhodné nabídky operativního leasingu. Měsíční splátka na specifikaci Earth PRO nyní vychází na 16 990 korun bez DPH při době pronájmu 36 měsíců a nájezdu 15 000 km ročně. Leasingová splátka koresponduje se srovnatelně vybavenými modely s konvenčním spalovacím motorem. Zákazník získává celý soubor služeb, které mu umožní zcela bezproblémové soužití s elektromobilem Kia EV6. Splátka obsahuje záruční servis po celou dobu pronájmu, kompletní zimní kola včetně přezutí a uskladnění, povinné ručení a havarijní pojištění (včetně vnějších skel), Allianz pojištění včetně GAP (zkr. Guaranteed Asset Protection) a dobíjecí kartu s aplikací Kia Charge. Veškeré obavy z vlastnění elektromobilu, ať už jde o vyšší pořizovací cenu nebo komplikované dobíjení jsou tímto odstraněny.

Přečtěte si také:  Vloni v Česku přibylo 6 640 nových osobních bateriových elektromobilů, dosáhly 3% tržního podílu – v zemích EU již přes 16 %

„Elektromobilita dávno není hudbou budoucnosti, ale již dnes je součástí naší každodenní mobility. Naším cílem je zpřístupnit ji širší veřejnosti a odstranit všechny obavy spojené s touto inovativní technologií. Tato nabídka operativního leasingu pro model EV6 Earth PRO je nejen finančně výhodná, ale také nabízí vše, co potřebujete pro pohodlný a spolehlivý provoz elektromobilu. Měsíční splátka zahrnuje kompletní balíček služeb bez kompromisu,“ shrnul výhody nabídky Arnošt Barna, generální ředitel společnosti Kia Czech.


TIP: Sháníte nové auto na operativní leasing?
 
Vyplňte krátký formulář a poptejte ho. Vybereme pro vás ty nejlepší a nejvýhodnější nabídky. Anebo si vyberte z aktuálně dostupných aut sami.
 
Chci operativní leasing!
 

Tato nabídka reflektuje i rostoucí trend elektromobility, který je na českých komunikacích stále viditelnější. Popularita plně bateriových elektromobilů v posledních letech roste, v tuzemsku si v srpnu meziročně připsaly 58% růst a jejich podíl na celkových registracích se zvýšil na 2,7 %. Díky stále se zlepšující dobíjecí infrastruktuře a rostoucí informovanosti se tak elektromobilita postupně stává nedílnou součástí našich životů. Kia plánuje do roku 2030 zvýšit zastoupení elektrifikovaných vozidel v prodejích značky na evropském trhu ze současných 34 % na 86 %. S výhledem do roku 2035 pak bude v portfoliu značky postupně docházet k vyřazování modelů se spalovacím pohonem, které budou nahrazovány hybridními, plug-in hybridními a plně elektrickými vozidly.