Kde si můžete nechat zlikvidovat auto zcela ekologicky?

Automobil není levnou záležitostí. Bohužel nám ani nevydrží celý život. Musíme mít stále na paměti, že se jedná jenom o stroj, který se během jízdy opotřebovává. Samozřejmě mnohé problémy lze vyřešit a následně opravit, ovšem jednoho dne se stane auto nepojízdným a je třeba ho zlikvidovat a následně vyřadit z registru motorových vozidel.

Málokterý majitel automobilu ví, jak taková likvidace probíhá nebo na koho se obrátit, pokud budete potřebovat své auto zlikvidovat. S tím vám však poradíme. Nejprve je však třeba upozornit na to, že se jedná o zákonnou povinnost, není to jen výmysl firem, které se o likvidace starají.

Kde si nechat zlikvidovat automobil v Ostravě?

Pokud bydlíte v Ostravě nebo v jejím nejbližším okolí, máme skvělou zprávu. Právě zde totiž sídlí firma, která se zabývá ekologickou likvidací automobilu. Více informací naleznete na www.likvidace-automobilu-ostrava.cz. Jestliže potřebujete své auto zákonně a ekologicky zlikvidovat, stačí do firmy jenom zavolat a ta už se o zbytek postará. Zařídí bezplatný odtah a provede následnou likvidaci vozu.

Vaší jedinou povinností je, abyste si po provedení likvidace vozidla přišli pro potvrzení, bez kterého nedojde k vyřazení vozu z evidence motorových vozidel. Až budete mít potvrzení v rukou, zajděte si na příslušný úřad, kde dojde k vyřazení vozu z evidence.

Další služby firmy:

Společnost se však nezaměřuje jenom na ekologickou likvidaci automobilů, ale taky vykupuje autovraky, a to až do výše pěti tisíc korun. Kromě výkupu autovraků se na firmu obraťte i v případě, že potřebujete koupit montované skladové haly. Jedná se o skvělé řešení tehdy, kdy potřebujete sehnat levný a velký prostor určený například ke skladování či k jiným podobným účelům (více informací naleznete na www.montcom.cz). Firma se zaměřuje i na pneuservisní služby, o nichž se více dozvíte na webové stránce www.ostrava-pneuservis.cz.