Opel-Mokka-Jurgen-Klopp

Jürgen Klopp, nejlepší fotbalový trenér světa, otestoval novou Mokku

Jürgen Klopp, vysoce respektovaný fotbalový trenér klubu FC Liverpool, je již řadu let „ambasadorem“ značky Opel. Komu jinému tedy měli konstruktéři zcela nového modelu Mokka půjčit připravovanou novinku na první testování, než právě jemu?!? Klopp tedy najel první kilometry na elektrické verzi Opel Mokka-e. A jeho reakce?

„Super auto! Čistá radost jej řídit, to vám garantuji,“ prohlásil Jürgen Klopp po jízdě s novou Mokkou. Jürgen Klopp, který byl Mezinárodní federací fotbalových asociací (FIFA) vyhodnocen jako nejlepší trenér roku 2019 na světě, je „tváří“ značky Opel již osm let a ve svém aktuálním působišti ve Velké Británii hrdě používá Insignii s pravostranným řízením.

Mokka druhé generace už neponese ve svém jménu označení „X“, ale zachovává si mimořádně atraktivní design, kompaktní rozměry a sebevědomý výraz. Novinka je vysoce stylová, šitá na míru především džungli velkoměst… a od prvního uvedení na trh bude i elektrická! Pro zákazníky, kteří ale budou chtít konvenční pohonné jednotky, budou ale samozřejmě připraveny efektivní spalovací motory.

Na tuzemském trhu se nová Mokka objeví začátkem roku 2021.