tesla-model-x

Ideální dárek pro muže? Co třeba zážitková jízda autem?

Vánoce se blíží. Už vybíráte dárky? Co takhle letos zvolit nějaký skutečně originální? Zkrátka místo košil a ponožek darovat třeba zážitek?

Se zážitkovými dárky se v poslední době roztrhl pytel. Zážitkům pro muže dominují lety v letadlech, vrtulnících, skoky padákem, sportovní víkendy či projížďky ve Ferrari. A není se ani čemu divit. Kde je poptávka, tam je i nabídka. A každý muž má své sny, každý muž po něčem touží. Po čem? To musíte vědět vy. A z objektu jeho touhy vycházet.

Dárek pro milovníky adrenalinu

Má váš přítel, partner či kamarád slabost pro rychlá auta? Pak by ideálním dárkem mohla být třeba zážitková jízda Teslou, tedy vozem, který je snem mnoha milovníků aut. A je pochopitelné proč. Zamlouvá se vám zrychlení z nuly na stovku za dobu kratší, než jsou tři vteřiny? To totiž vozy Tesla dokážou! A vy, respektive obdarovaný, si jej můžete plně vychutnat.

Nezapomenutelná jízda Teslou

Jízda autem Tesla je součástí portfolia například například společnosti Teslička CZ disponující vůbec nejširší nabídkou vozů Tesla v České republice. V jejím portfoliu najdete výhradně nejnovější modely Tesla S, X i 3 ve verzích performance. Tedy ty nejvýkonnější a nejrychlejší, které na českých silnicích hned tak nepotkáte. A Teslička CZ vám jako jediná v republice tuto zážitkovou jízdu může zprostředkovat!

Užijte si Teslu z pozice spolujezdce

Pokud si na samotnou jízdu tímto rychlým vozem netroufáte, můžete si ji užít z pozice spolujezdce. O bezpečnou jízdu se vám každopádně postarají sympatičtí, a především zkušení instruktoři s více než pětiletou zkušeností s vozy této věhlasné značky. Ti na svém kontě mají více než tisíc jízd a ty nejlepší reference od zákazníků, kteří svou jízdu Teslou již absolvovali. A vy je můžete následovat. Nebo ten, komu jízdu v Tesle darujete.

Foto: Tesla Motors