Elektrické MINI Cooper SE jen za 8999 Kč měsíčně bez DPH nebo s EKO bonusem 150 000 Kč

MINI Cooper SE bere svět útokem. A když se Česká republika k ničemu nemá, připravilo MINI přímo pro české zákazníky vlastní nabídku bonusů pro výhodné pořízení prvního čistě elektrického MINI. Jsou šťavnaté a navržené jak pro toho, kdo si chce své nové elektrické MINI pořídit na operativní leasing, tak pro toho, kdo si ho chce užívat po zaplacení v hotovosti. V prvním případě je připravena nabídka za 8999 Kč bez DPH měsíčně, ve druhém přímé zvýhodnění EKO bonusem ve výši 150 000 Kč, kdy automobil vyjde včetně DPH na 749 600 Kč (bez DPH 619 504 Kč). V obou případech jsou připravené bohatě vybavené vozy včetně digitálních služeb MINI Connected, navigace, automatické převodovky a spousty dalších prvků výbavy.

Pořízení nového elektrického MINI Cooper SE formou operativního leasingu je určené pro plátce DPH, kdy měsíční splátka včetně povinného ručení, havarijního pojištění a pojištění skel činí 8999 Kč bez DPH (s DPH 10 899 Kč). Kalkulace je počítána na 60 měsíců s ročním nájezdem 10 000 km.

Přečtěte si také:  Toyota v Evropě zakládá nový podnik na vodík

Bližší informace o speciálních bonusech na pořízení elektrického MINI s bohatou výbavou podle vlastního přání, které jsou dosud nejvýhodnější možností, jak si užívat dynamiku a svěží charakter ve stylu MINI Electric, jsou k dispozici u participujících MINI Autorizovaných Dealerů.