elektrokolobezka-Bluetouch_BT800-1

Bluetouch BT800 je elektrokoloběžka pro pořádné chlapy

S elektrokoloběžkami se v posledních letech doslova roztrhl pytel. Ve velkých městech jsou nesmírně populární, protože se na nich rychle přesunete z místa A do místa B bez závislosti na MHD. Ve srovnání s přesouváním autem je výhoda ještě zřejmější – na koloběžce se pohybujete rychleji než v kolonách.

Klasická elektrokoloběžka je malá a skladná, abyste ji mohli v klidu odložit do šatny v práci nebo vzít s sebou do ordinace lékaře. Člověk si kolikrát říká, jakou hmotnost asi taková minimalistická koloběžka uveze. Nemějte však strach, existují i varianty pro pořádné chlapy.

Přečtěte si také:  V zemědělství se stále více prosazují stroje na elektrický pohon. Weidemann představuje kolový nakladač

Vybírejte podle nosnosti i dojezdu

Co konkrétně máme na mysli pojmem elektrická koloběžka pro pořádné chlapy? Koloběžku, která uveze více než sto kilo a má pořádný dojezd.

elektrokolobezka-Bluetouch_BT800-3

Takovou je například elektrokoloběžka Bluetouch BT800. Jedná se o jednu z nejsilnějších elektrokoloběžek na trhu, která vás určitě zaujme následujícím:

  • dojezd 60 km,
  • nosnost 120 kg,
  • rychlost až 50 km/h.

Do města je parádní a docela dobře se s ní projedete i mezi vesnicemi. Váží 26 kg, má nafukovací kola o velikosti 10″ s odpružením, takže nevyžaduje jízdu po cyklostezce či úplně rovném povrchu. Má kotoučové brzdy, na něž je spolehnutí, tempomat, podsvícený displej.

Přečtěte si také:  PRE vloni zprovoznila 169 nových dobíjecích stanic pro elektromobily. Celkem jich už má v ČR 660

Na tuhle rychlost už se helma hodí

Po městech lidé tradičně jezdí na koloběžkách bez helmy. Elektrická koloběžka, jako je Bluetouch BT800, už je ovšem jiná liga. Má tři rychlostní stupně, poradí si se stoupáním 15 ° jede dost rychle. Na takovou koloběžku byste tedy měli mít helmu. Bezpečnost zvyšují i LED světlomety s čočkou a zadní 3D reflektor, takže budete vidět i za tmy. Pro delší jízdy je pohodlnější elektrická koloběžka se sedátkem, proto jde k Bluetouch BT800 přimontovat i sedátko, které k nákupu dostanete zdarma. Příjemným bonusem navíc je také USB port, při jízdě si můžete dobít telefon.

Bluetouch BT800 posouvá elektrokoloběžky úplně na jinou úroveň. Koloběžka takového typu vám hravě nahradí skútr či moped. Jen je lehčí, skladnější, jednodušší na manipulaci a nepotřebujete na ni řidičák…

elektrokolobezka-Bluetouch_BT800-2