Autopůjčovna RentPoint nabízí k pronájmu vozy Tesla

Autopůjčovna RentPoint, součást skupiny Auto Palace, rozšiřuje své portfolio a svým zákazníkům nabídne exkluzivně k pronájmu vozy Tesla Model S. V současnosti je skupina Auto Palace, společně se společností Business Lease, partnerem výrobce, jež má licenci vozy v ČR půjčovat. RentPoint bude nabízet vozy Tesla na krátkodobý nebo střednědobý pronájem, Business Lease pak v případě zájmu na operativní leasing.

Společnost RentPoint se na českém trhu řadí mezi autopůjčovny s nejširší paletou vozů. Ve svém portfoliu má nyní na 1 000 vozů všech segmentů – od vozů nižší, střední i vyšší třídy, přes off-roady, užitková vozidla nebo minibusy. Součástí servisu společnosti RentPoint je zároveň půjčovna luxusních limuzín, která se právě nyní rozrostla o 2 elektromobily značky Tesla: černý Model S 70D a modrý Model S 90D.

Vozy jsou již nyní v autopůjčovně RentPoint možné k zapůjčení jak fyzickými tak právnickými osobami. Cena zápůjčky stojí u verze S 90D na 24 hodin 7 000 Kč a u verze S 70D 6 000 Kč bez DPH.

„Naše autopůjčovna je výjimečná zejména tím, že garantuje profesionální servisní zázemí, přípravu vozů na nejvyšší úrovni a perfektně proškolený tým, který se vždy přizpůsobí přání našich zákazníků. Momentálně nabízíme svým klientům na 1 000 vozů značek Škoda, Ford, Hyundai, Opel, Mitsubishi, Mazda, Volvo, Peugeot, BMW nebo Mini a jsem velmi potěšen, že toto portfolio můžeme nyní rozšířit i o dva elektromobily značky Tesla,“ říká Ralph Howie, generální ředitel Auto Palace pro ČR a SR. „Oproti jiným značkám jde o zajímavou designovou alternativu, kterou jsme našim zákazníkům chtěli poskytnout jako bonus a já věřím, že jim tímto uděláme velkou radost,“ dodal Ralph Howie.